Obchodná akadémia na krajskom kole v stolnom tenise.

Obchodná akadémia v spolupráci s Centrom voľného času v Trebišove organizovala 23.11.2016 okresné kolo v stolnom tenise chlapcov a dievčat SŠ. Žiaci a žiačky našej školy skončili na 1.mieste. O úspech a postup na krajské kolo v stolnom tenise sa zaslúžili: Nikolas Tóth 2.B, Erik Tóth 3.A, Norbert Suczs a z dievčat: Zuzana Miklošová 2.A, Simona Feteriková 4.C, Zuzana Ternerová 2.A.

V dňoch 30.11.2016 a 1.12.2016 z poverenia ObÚ v Košiciach sa konalo krajské kolo chlapcov a dievčat v stolnom tenise. Organizátorom bolo Športové gymnázium Košice. Obchodnú akadémiu úspešne reprezentovali chlapci: Figely Tomáš 3.A, Nikolas Tóth 2.B, Erik Tóth 3.A, ktorí skončili na 7-10 mieste. a dievčatá: Zuzana Miklošová 2.A, Simona Feteriková 4.C a Stanislava Vaňová 2.A, ktoré skončili na 5-8 mieste. Blahoželáme!!!

Veľké poďakovanie patrí žiakom a žiačkam, ktorí sa pričinili o skvelé výsledky a reprezentáciu školy na krajskom kole v stolnom tenise v Košiciach.

O úspech našej školy sa pričinili aj vyučujúci PaedDr. Emília Torbová a Mgr. Ladislav Danko za prípravu žiakov a organizovanie okresného kola.